+38 (063)360-47-48
menu
person

ЗМІЦНЕННЯ ФУНДАМЕНТУ

Наша компанія надає послуги з ремонту та реконструкції будь-яких конструктивних елементів будівель, що несуть і не несучих конструкцій, всіх видів фундаментів, стін і перекриттів.

 Зміцнення фундаментів усіх видів в житлових будинках, промислових і комерційних будівлях.  Ми зміцнюємо фундаменти усіма відомими технологіями, включаючи інноваційні.

 Причини зміцнення фундаментів

 Є кілька причин, за яких може виникнути необхідність зміцнення фундаменту будівлі.

 Реконструкція старого будинку

 Фундаменти старих будівель піддаються руйнівній дії навколишнього середовища, існують в умовах постійно мінливого стану грунтів.  В результаті старі фундаменти руйнуються, нерідко, набагато швидше за інших конструкцій будівлі.  Зміцнення фундаменту, його ремонт або реконструкція (аж до повної заміни) допоможуть відновити його несучу здатність і набагато продовжити термін життя будинку.

 Руйнування фундаменту

 Навіть фундаменти порівняно нових будівель можуть піддаватися незапланованим навантажень, впливу грунтових вод або стати жертвою зміни стану ґрунтів, їх опади або обводнення.

 Є цілий ряд способів зміцнення фундаментів, які допоможуть повернути фундаменту його первинні властивості і несучу здатність.

 Зростання навантаження на фундамент

 При збільшенні поверховості будівлі, розміщення в приміщеннях додаткового обладнання, а також з багатьох інших причин, навантаження на фундамент будівлі може різко зрости.  Щоб уникнути подібного, необхідно заздалегідь провести роботи по зміцненню фундаменту.Brick Housе.